Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BASKIDAN KURTULMAK

14.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen merdo
Rüyamı tam detaylı olarak hatırlamıyorum ama rüyada ben bi tane yakından tanıdıgım bir arkadaşım bi tanede bizden büyük tanımadıgım bir kişi vardı bu kişinin bize baskı yaptıgını hatırlıyorum bi yerden sonra dayanamayıp adama bıçak sallamaya başladım galiba 4-5 kere denesemde bıçak adama girmiyordu sonra yanımdaki arkadaşım salladı ve onunki girdi ve bide en son adam yerdeydi bende bi çubuk gibi birşeyle adamın bi gözünü komple çıkardım orda uyandım bide olay anneannemlerin evinde yaşanıyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir baskı ya da baskının kaynağı ile ilişkinizi kesmeye çalışacaksınız ama sizin bunu yapabilecek gücünüz yok. Arkadaşınız bunu başaracak ama siz de bu baskı faktörünün bir daha hayatınıza girmesine engel olacaksınız. Aslında, onun bir daha kimsenin üzerinde egemenlik kurmasına izin vermeyeceksiniz. Gözünü oymanız artık çevresinde itibar görmemesini sağlayacağınızı haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA