Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BASKI GÖRMEK

20.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Masal08
Rüyamda bir erkek varmış beni sosyal medyadan felan takip ediyomuş ama beni takıntı yapmış kendine başka biri daha varmış o da bir polis bana takıntılık yapan bu erkek kolumuda sıkarak tercih senin özge ama sen beni seçiceksin diye emir veriyo sonra ben dışardayım bu beni tehdit eden adam peşime birilerini takmış bende polis okulunun önündeyim otobüs geliyo ve otobüsten öğrenciler iniyor onlardan biride benden hoşlanan o kişiymiş ben onu yanıma çağırıyorum korktuğum için sonra öyle uyanıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İki erkek arasında kalacağınız anlaşılıyor. Biri, sosyal çevresi geniş ve güvenilir bir kişi. Sizi tehdit eden kişi sosyal medya aracılığı ile tanıdığınız birinin sembolü. Dikkatli olun ve kendinizi size zarar verecek insanlardan uzak tutun. Yoksa sıkıntılı zamanlar yaşayabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA