Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BASKI GÖRMEK

27.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen KılıcArslan
Rüyamda karanlık bir odadayatakhaneye benziyordu sanki birkaç yatak araları boşluklarla yan yana idi yatakların arasında saklanmaya çalışıyordum yanımda yüzünü görmediğim birisi daha saklanıyordu. Bir anda bir gölge gibi biri belirdi ve elinde tüfeği ile yanımdaki kişiyi vurdu. Tam korku ile ayağa kalkıyordum ki cübbeli, uzun sakallı,bıyıkları olmayan ve saçlarını kazınmış birisi kolumdan tutarak beni dizlerimin üzerine çöktürdü ve bana "La İlahe İllallah" dedirtmeye başladı ve ben uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya dini baskıların, inançla ilgili zorlamaların bir yansıması. Gerçek anlamda belirgin bir baskı olmasa da siz içsel itilimlerinizle geleneksel inanç sistemi arasında sıkışıp kalmışsınız. Toplumda kendinizi gizliyor, inançla ilgili konularda ortaya çıkmıyorsunuz ama korkularınızı da inkar edemiyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA