Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASININ UÇMASI

05.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen cano
Merhaba..Rüyamda ablam eski bir camide namaz kılıyordu. Ablamın başında beyaz bir yazma vardı. Bende abdest alıp yanına namaz kılmaya gidiyorum.Ablamın seccadesinin üzerine benim çorabım düşüyor.Ay namazı bozulacak diye telaş edip çorabı alıyorum.ben çalışıyorum.Ablam bekar ve çalışmıyor. Anneannem de bir kaç ay önce ablamı seccadenin başında bağdaş kurmuş otururken birden uçtuğunu görmüş. Teşekkürler Kahin Hanım. Sevgiler..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ablanız inançlı bir insan. Hedefleri için dua ediyor. Sizin iş yaşamınız inançlarınızın gereğini yapmaktan bazen sizi alıkoyuyor olmalı. Bunun için içsel pişmanlıklar duyduğunuz oluyor. Ablanızın uçması, yüce bir ruha sahip olduğunun işaretidir. O, güçlü ve bilge bir ruh taşıyor. Böyle ruhlar genelde bir başkasının dünyevi hayatını bütünlemek için yeryüzüne inerler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA