Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASININ MUTSUZ OLMASI

23.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sevgi
Mrb iki kısa rüya gördüm ilkinde kız kardeşimin eşi kardesimin rızası olmadan onu boşamış,annem ben ve kızkardesim üzülüyorduk,kardeşim hayattan bezmiş gibiydi,sonra eniştem sanki bana asılıyordu,acaba bu yüzden mi boşandı diye şüphelendim.İkinci rüyamda gercek hayattada sevdigim ama ayrı olduğum kişiyi,facebooktan ekledim bir çılgïnlık yaparak,çok heyecan yapmiştım,tabirlri nedir acaba : Bu arada tabirleriniz hep çıkıyor,teşekkür ederim iyiki bu siteyi bulmuşum :
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eniştenizin gözü başkalarında olmalı. Bunu ben söylemiyorum, sizin rüyanız söylüyor. Bu durum sizin bilinçaltınızda bir endişe yaratmış ve kardeşinizi mutsuz etmesinden korkuyorsunuz. Birinci rüyanız bu endişe ile ilgili. Diğer rüyanız da bilinçaltı rüyası. Gerçek hayatta yapamadığınız bir çılgınlığı yapmışsınız ve sonuçlarını beklemişsiniz. Güzel eleştirileriniz için teşekkür ediyorum. Elimden geldiğince, yazdığınız kadarı ile sizin rüyalarınızı yorumlamaya çalışıyorum. Elbette çoğu şeyi bilmiyorum hakkınızda, sorma imkanım olsa çok daha isabetli olacaktır yorumlar. Bu nedenle rüya yazarken kısaca kendinizi de yazmanızda fayda var. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA