Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASININ KALP ATIŞINI HİSSETMEK

10.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen eylül saglam
Merhabalar.. ruyamda kırgın oldugum sozlumu gordum. kendisiyle uzun suredır gorusmuyoruz. ruyamda ıse degısık bı ortamda konusuyorduk. sonra kayboldu ve belimde kalbinin atışını hıssettım. sonra uyandım hala sanki arkamdaydı, bı anda kalktım. belimde kalp atışını hissetmek ne dusundugunu gosterır ? tesekkurler..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Ruhlar, tıpkı maddi bedene benzer bir süptil, geçirgen beden ile ara boyuta çıkarlar. Bu çıkış esnasında maddi bedene, gümüş bir kordon ile bağlı kalırız ancak bu kordon maddeden yapılmamıştır ve esnektir. Süptil beden, enerji bedenin yani ruhun kabıdır. Ruh bu kabın içinde belli bir rezonansta titrer. Hissettiğiniz kalp atışı değil, titremedir. Size çok yakınlaşmış olmalı ki titremeyi hissetmişsiniz. Ruhlarınız ara boyutta buluşmuş. Belki o sizi oraya çağırmıştır ya da orada karşılaşmışsınızdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA