Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASININ HAYATINDAN ETKİLENMEK

15.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen diclel
Rüyamda annem bir bebek doğurucaktı hastaneye gidiyorduk çok heyecanlıydım sonra teyzem bana kızkardeşin vefat etmeseydi bu çocuğu yapar mı sandın dedi o an içim öyle bir sızladıki kızkardeşimin yokluğunu farkettim ve içim parçalandı kalbim acıdı öyle bir kuvvetli bir histi ki. bir yakınımızın başına aynen böyle bir olay geldi, kızı vefat edince yeniden cocuk yaptı önceki gün onları düşündüm acaba o yüzden mi böyle bir rüya gördüm teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Elbette etkilendiğiniz için görmüşsünüz. Ancak bu etkilenme sizin ruhunuzda derin izler açmış. Bu durum genelde ruh ailemizden insanların başına gelen dünya hallerinde yaşanır. Bizler, dünyadaki gibi ama çok daha büyük bir ruh ailesine sahibiz diğer boyutta. Dünyaya gelirken çoğunlukla ruh ailemizden kişilerle aynı ortamlarda yaşarız. Çevremizdeki pek çok kişi bizim ailemizden ruhlardır. Onların acılarını ve sevinçlerini çok derinden hissederiz. Aslında hem kendi yaşamımız hem de onların ki bizim için dünya deneyiminin parçalarıdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA