Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASININ EVLENMESİ

20.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sade
Merhabalar annem rüyasında benim evleneceğimi görmüş işin tuhaf kısmı bana gelinlik felan alınacakmış evleneceğim çocuğun ailesi bu işi biliyormuş ama çocuk Bursa da biz bursaya gidicez orada düğün yapılacakmış annem de bana kızıyormuş kızım bu cocuk senle konuşmadı siz ne ara bu duruma geldiniz ne sıfatla gidicen diyormuş ama sen karışma biz anlaşıyoruz diyormuşum bahsettiğim çocuk da aynı mahallede olduğumuz ama yıllardır bi tanışmadığımız hoşlandığım kişi şimdi askerde
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Anneler geleceği görür. Üstelik evlilik kaderdir ve önceden rüyalarda görülebilir. Tabii araya bilinçaltı ve akıl da karışmış.Hiç bir ilişkiniz yokken aniden sizin evlendiğinizi görmek aklına ters gelmiş. Mahallenizdeki çocuk bir sembol elbette. İsmi ile, işi ile ya da memleketi ile ilgili bir sembol olabilir. Damat adayı o kisiye benzeyecek de olabilir. Bursa ili ve civarı belki evleneceğiniz insanın memleketi olacaktır. Belki de gerçekten oraya gelin gideceksiniz. Rüya çıkmadan bunları şimdiden tahmin edemeyiz. Ancak bir yıl içinde evlenmeniz söz konusu olabilir diyeyim size. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA