Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASININ ARABASINA BİNMEK

23.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Korler
Herkesin hastalıklı olduğu ve herkesin kaçmak istediği arabanın bile geçmediği bir köyde yaşıyorum. Birgün yanımda 2 çocukla eve giderken bir araba geliyor camlarını yarım açıp güneşin olduğu yerden para çekmek istediklerini söylüyorlar. Bende fırsat bu diyerek ben sizi götüreceğim diyerek çocuklarında yanıma alıp arabaya biniyoruz. Arabadakiler soforde dahil hepsi kör. Uzunca yol aldıktan sonra benden supheleniyorlar. Yine bir fırsatını bulup çocuklarla birlikte arabadan inipkaçıyoruz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Herkesin kaçmak istediği köy sizin çevreniz ya da sizsiniz. Bu rüya derin yalnızlıklar çektiğinizi söylüyor. Yanınızdaki çocuklar beklentileriniz, umutlarınız; kurtuluş için olmasını beklediğiniz gelişmeleri temsil ediyorlar. Dünyaya musmutlu bakan ama gerçekler yerine hayallerle yaşayan insanlar sizin kafanıza girebilir ve onları beklediğiniz gelişme olarak görebilirsiniz. Ancak sonradan yanıldığınızı anlayacak, onların gerçekte hiçbir şeyden haberleri olmadığını farkedeceksiniz. Zaten onlar da sizi kendilerinden ayıracaklar. Bir süre sonra ani bir kararla eski yaşamınıza geri döneceksiniz ama çok zaman kaybedebilirsiniz. Bu aralar cazip gelse de kimsenin aklına uymayın derim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA