Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASININ ARABASINA BİNMEK

07.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tugba can
Rüyamda farklı bir mekandayım komşularımız bize gelmiş ben onlara kahve yapıyorum ama fincan takımı bulaşık makinasında oldugu için başka fincanlar ayarlamaya çalışıyorum ama hep tek halinde takım yok hepsi birbirinden farklı kahveyi kapatıp fincan arıyorum.sonra kendimi kızımla beraber bir arabada görüyorum adam zenginmiş bizi bir yere götürüyor arabada kızımla marul yiyoruz sonrasında adama diyorum.sonarsında bakıyorum adam uzaklaşıyor arka koltuktada eski iş arkadaşım var dönüp evde misafir var bizim evde olmamız lazım diyorum sonrasında dönüyoruz.neyse kahveyi geçte olsa yapıyorum ikram ediyorum her fincan farklı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çevrenizle mutluymuş gibi görünüyorsunuz ama aslında bulunduğunuz konum sizi mutlu etmiyor. Aklınız çalışma hayatında. Birisinin aklına uymuşsunuz, beklentiniz bu yönde olmuş ama o iş de olmamış. Ya da özel yaşamınızdaki konular nedeniyle anlaşamamışsınız. Bir süre daha böyle yaşayacaksınız. Herkes çok mutlu olmadığınızın farkında olacak, beklemeyi sürdüreceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA