Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASININ AĞLAMASI

18.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen FFK
Rüyamda babam okuluma geliyordu, sınıf arkadaşlarımın hepsi koridordaydı. Babam birden bire okuldan içeri girerek koridorun ortasında bağırmaya ''Ferhat kız düşürdünmü kendine, sevgili yaptınmı'' vs vs gibi rezil edici cümlelerle tüm arkadaşlarımın arasında bağırdı. Bende sinirlenip onu sert cümlelerle oradan kovdum. Önce gözleri doldu babamın, kısık sesle ''gitmiyim oğlum'' dedi. Sonra ben rencide edici bir sözcük kullanınca tamamen ağlamaya başladı ve başı önde bir şekilde okuldan çıktı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babanız sizi bazen üzüyor sanırım. Sizi sert ve başkalarının yanında eleştiriyor. Bu sizi üzüyor ama o da yaptıklarından pek memnun değil. Bazen karşılıklı konuşmak sorunu kökünden çözebilir. Tavrınızı açıkça ortaya koyarsanız babanızı değiştirebilirsiniz. Önce kendinizi bu tavrı ortaya koyacak şekilde değiştirmelisiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA