Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASININ AĞLAMASI

11.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gonulyesil
Rüyamda eski bir arkadaşım yeni evlenmiş gerçekte de yeni evlendi. benim evimin yanındaki daireye balayı için gelmişler.Onları görüp evimin kapısını kapatıyorum ama aralık kalmış kapı.eşine şarkı söylüyor, yan gözlede o aralıktan bana bakıyor gizlice.Sonra giriyor içeri "yeter artık, özür dile, ben mevzu nerelere geldi" diye bağırıyor bana,sanki evlenmesine ben sebep olmuşum gibi.Anlamıyorum, diyorum. Sonra ağlamaya başlıyor.Dışarıda erkek arkadaşları var onu teselli ediyorlar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Karşıdakilerin anlamaması için elinden geleni yapıyor eski arkadaşınız. Sanki çok mutluymuş gibi davranıyor ama aslında çok mutsuz. Özellikle de sizin bu mutsuzluğu duymanızı istemiyor ve hatta çok mutlu olduğunu düşünmeniz için size haber ulaştıracaklara rol yapıyor. Bir tek erkek arkadaşları gerçek durumunu biliyorlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA