Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASININ AĞLAMASI

14.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Garip
Öncelikle gerçekten tabirlerinizi çok beğeniyorum. Garip veya haberci olduğunu düşünmediğim rüyalarımı yazmıyorum. Şimdiden teşekkürler. Rüyamda ilkokul sınıfımdan bir bayan arkadaşım gözleri yaşlı biraz ağlayarak sana aşığım çok kötü durumdayım diyor. Ben de ilgisizce üzgünüm ama ne yapabilirim ki diyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başkasının ağlaması.. Her gördüğünüz rüyayı göndermemeniz akıllıca. Çünkü herkese eşit şans tanımak için bazı rüyaları elemek zorunda kalıyorum. Bu durumda, yorumlanmasını çok istediğiniz rüyalar da elenebilir. Sizde etki bırakan rüyaları her gün görmezsiniz zaten; onların haberci olduklarını anlayabilirsiniz. Güzel eleştirileriniz için de teşekkür ederim, yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana. Gelelim rüyanıza; siz bir bayan mısınız bilmiyorum. İsminiz erkek ama cinsiyetinizi kadın olarak işaretlemişsiniz. Ben bir erkek olduğunuzu düşünerek yorumlayayım. Bu rüya, eski bir arkadaşınızdan aşk ilanı duyacaksınız diyor ama elbette gördüğünüz kişi sadece bir sembol. Öyle ümitsiz bir aşk ki bu, ruhunun acı çekmesi söz konusu. Belki size direk söylemez ama üçüncü şahıslardan haberlerini alabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA