Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKALARININ ACI ÇEKMESİ

27.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gün
Rüyamda yabancı bi evdeyiz. Bn ve iki abim. Bir de yabancılar var. Bir baba kizlarini dövüyor çok fazla dövüyor ben müdahale etmiyorum heralde çok kötü bi şey yapmışlar diye. Sonra dayak bitince gidip diyorum ki neden dovdun diyor ki okulun bahçesinde oynamaya gitmişlerdi. Adam İki metre boyunda aşırı çirkin eli kolu orantısız biri. Adam oule cevap verince cildiriyorum ve yanimdan dayak yiyen kucuk kiz geciyor. abimlere gidip bağırıyorüm siz nasıl müdahale etmezsiniz nasıl müsade ettiniz ben adanın üstüne atılıp adamı dovuyorum bir taraftan da deliler gibi ağlıyorum adamın yüzünü ezmeye çalışıyorum diğer taraftan da adamın bana karşı koymaması dikkatimi çekiyor bana neden karşı cikmiyor diyorum ve adam tepkisizce siritiyor ben daha çok deliriyorumm . Ve böyle uyandım ama uyaninca kalbimde öyle bir acı vardı ki yarım saat boyunca tirtir titredim ve ağladım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanın iki yorumu olabilir. Ya bu rüya sizin geçmiş yaşamlarınızdan birine ait kötü anılardan biridir ya da haksızlığa ve baskıya tahammül edemediğinizi gösterir ki bu durumda da bunu yaşamış ve acısını çekmiş olmanız gerekir. Rüya her durumda haberci bir rüya değil. Zaten ağladığınız rüyalar haberci olmazlar. Öfke, negatif duyguların dışa salınmasını sağlar. Rüyada öfkelenmek, ağlamak ve bağırmak ruhu negatif enerjilerden temizler. Eğer ilk yorum geçerli ise yani siz bu gördüklerinizi başka bir hayatta yaşadıysanız ruhunuz bu ağırlıkla dünyaya gelmiş olmalı. Yeterince derin uyku halinde eski yaşamların iz bırakan anılarını, bugünkü yaşamımızdaki kişileri de sahnelere ilave ederek hatırlıyoruz ve rüya halinde görebiliyoruz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA