Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKA EVİ OLMAK

21.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sade
Bu ruya onu ilk gordugum zamnlar 2yıl once hala birbirimizi seviyoruz ama sevgili degiliz Boş ışık alan bir evdeyim camdan dışarı sevdiğim erkek bakıyor onun yüzünede guneşin ısığı yansıyor tebessüm ben arkasındayım bana burası bizim evimiz ama istersen başka bir evimiz daha var diyor ve birden bizim mahallede kendimi annemle konusurken buluyorum anneme anlatıyorum ruyaymış anneme boyle dedi diyorum annem de o gitmiş eve seni bekliyor kendi arabası var ama senin dolmuşa binmen lazım diyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu erkekle aynı ruh ailesindensiniz ve muhtemelen başka yaşamlarda da sevgili ya da eş oldunuz. Size başka evimiz var derken, dünyevi hayatın dışındaki gerçek yaşamdan bahsetmiştir. Ancak orayı göremezsiniz, o nedenle de aniden sahne değişmiş ve kendi mahallenize dönmüşsünüz. Bu rüyayı sanırım iki yıl önce gördünüz. Bu nedenle artık önemini kaybetmiştir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA