Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKA BİR YAŞAMA SAHİP OLMAK

05.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ayşe gündoğdu
Rüyamda başka bir aileye mensup başka bir insan olduğumu gördüm ve anne ve babam bizi terkediyordu. Aynı anda arı sokuyor ve köpek saldırıyordu. Ve gerçek hayatımda uzaktan tanıdığım birinden yardım istediğimi onunsa yardıma yanaşmadığını gördüm. Çaresizlik hissi çok yoğun bir rüyaydı. Yorumlarsanız sevinirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bizler yeterince derin uyuduğumuzda bilincin alt katmanlarında eski yaşamlarımızın önemli anılarını hatırlarız. Bazen anıları şimdiki zamana uyarlarız ama genellikle o anı, kısa ve etkileyici bir biçimde yaşarız. Anılar genelde ölüme yakın zamanlara aittir ama bazen de hiç ilgisi olmaz. Bu durumu bir de derin hipnoz haline yaşıyoruz. Siz geçmiş yaşamınızı görmüşsünüz. Çaresizlik hissiniz, o anılar sırasında müdahale edememe durumunuzdan kaynaklanıyordur. Uzaktan tanıdığınız kişiye gelince, o yaşamınızda sizin için önemli biri olabilir o kişi. Zaten biz ruh ailemizden bazı ruhlarla yaşamlarımızda birlikte oluruz. Yeniden bedenlendiğimizde rollar değişebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA