Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKA BİR ÜLKEYİ GEZMEK

21.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Didem
Rüyamda günübirlik uçak bileti alıyorum kimseye haber vermeden İngiltere londrayı bir gün bile olsa görmek istiyorum ailemin haberi olmadıgı içinde tedirginim rüyamda bir festivale katılıyorum festivalde trenlee var ama üstleri açık ve kocaman içlerinde televizyon amacı yolculuk eşliğinde film izlemek ormanın içimden geçiyo tren gün batımını görüyoruz hemde film izliyoruz ordakilerle resim çekiliyorum ve bittiginde acele ile bilet alıyorum geri dönmek için ama dönemiyorum resmen ordaki havayı h
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hiç gitmediğiniz bir ülkeyi iki şekilde gezersiniz. Ya bu ülke ile ilgili bazı filmler ya da belgeseller izlemiş yada anlatanların ağzından dinleyip etkilenmişsinizdir yada bu ülkede geçmiş yaşamlarınızdan birinde yaşamışsınızdır. Ancak ben ilk ihtimalin üzerinde duruyorum. Bazen anlatılanları bilinçaltınızdaki hayallerle öyle güzel süslersiniz ki rüyayı tıpkı gerçekmiş gibi yaşarsınız. Sizinki de böyle olmuş sanırım. Geri dönememenizin nedeni o ülkede yaşama isteği olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA