Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKA BİR HAYATI YAŞAMAK

07.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nilsu
Havuzun içinde 3 tane ölü erkek vardı bir de bu havuzun yanında üniformalı bir adam vardı adama sordum neden ölmüşler diye adamda uyuşurucudan öldüklerini söyledi havuzun sağ tarafına geçtikten sonrada tabuta benzeyen tahta kutudan ölü bir erkek daha çıkartıyorlar bir anda aşırı derece kalabalık oluyor tam dışarıya çıkacakken bir adam havaya rastgele ateş ediyor bende koşuyorum çok yakınından .O adam kapıdan giriyor ben çıkıyorum bi kadına anne dur diye bağırıyorum bakıyor ama durmuyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Anneniz yabancı bir kadın. Çevre ve ortam farklı. Bu tür rüyalarda genelde kendi bedenimizi de görmeyiz. Rüya geçmiş yaşamlarınızdan birine ait iz bırakan bir anı olabilir. Derin uyku halinde, bilincin alt katmanlarında geçmiş yaşamlarımıza ait bazı anıları hatırlayabiliyoruz. Bunları bazen bilinçaltımızdaki sembollerle kaynaştırdığımız da olabiliyor. Belli ki böyle ilginç bir durumun içinde kalmışsınız bir yaşamınızda. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA