Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKA BİR HAYAT YAŞAMAK

11.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Şevval
Rüyamda ufak bir evdeyim evlenmiş kaynana ve kayınpeder yanlarında da çocuk var bana gelmişler kaynanam devamlı bana söyleniyordu bana pasaklı diyordu bir yandan da servis yapiyorum onlara kayinpederim çok ılımlı biri cay istiyor çay götürüyorum hafif demli şekerli bende 1 tane sigara yakıp söndüruyorum aman nolucak diyorum bir tane daha yakıyorum arkasından içip söndürüyorum ama çok iyi geliyo sigaralar bana ... bekarım sevgilim yok sigara içmiyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kişiler yabancı, hayat yabancı ve belki duygular bile yabancı. Bu tip rüyalar genelde geçmiş yaşamlarımıza ait oluyorlar. Ruhlar dünyaya yeniden gelirken geçmiş yaşamları unuturlar. Ancak yeterince derin uyku halinde, bilincin alt katmanlarında geçmiş yaşamlara ait iz bırakan anıları hatırlayabiliyoruz. Anılar genellikle ölüm öncesine ait olsalar da bazen sadece sıradan anılara ait de olabiliyorlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA