Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKA BİR HAYAT YAŞAMAK

28.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İpek
Rüyamda başkasıyla evliyim ve hayvanlarla dolu bı odadaydim.esim çok sevgi dolu,bende hayvanları gösteriyorum,tavanda heryer kuş yumurtası yavrular çıkıyor.uc sarı kuş omzuma geliyor onlara kafes buluyoruz.birden bir kaplan bana saldırıyor korkmuyorum boğuşuyor um,ve kafesine sokuyorum.tek başıma yapıyorum kimse yardım etmiyor,ne annem ne eşim.iyi gunler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Muhtemelen geçmiş yaşamlarınızdan birindeki anıları hatırlamışsınız. Ancak bilinçaltınız da devrede. Yeterince derin uyku halinde, bilincin alt katmanlarında geçmiş yaşamlarımıza dair önemli anıları hatırlayabiliyoruz. Bunu bir de derin hipnoz esnasında yapabiliyoruz. Kaplanla boğuşmanız ve onu yenmeniz belki de yaşamınızın öyle sonlanmasından kaynaklanıyordur. Ölüm anında ruhlar bedenden ayrılışı kabul etmezler ve ölümü yenmeyi hayal ederler. Kaplanı kafesine sokmanız bundan kaynaklanıyor. Yabancı çevre ve yabancı bir yaşama ait rüyalar genelde geçmiş yaşamların izlerinden kaynaklanır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA