Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKA BİR HAYAT YAŞAMAK

30.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Selen
Rüyamda karanlık bir odadaydım odaya genç biri giriyo. Odaya giren kişinin sırtında tüfek var ben o odaya girince şaşırıyorum ona beni orda zorla tutmaya çalışıyo. Sonra elime cam bir küllük alıyorum kafasına yüzüne falan vuruyorum yüzü içine çöküyo her yeri mosmor oluyo ama hiç kan akmıyo sonra tüfeği alıp vuruyorum göğsü deliniyo ama yine kan akmıyo tüfeği atıp kaçıyorum ama o ölmüyo. Sonra onun peşine düşüyorum ama affediyorum. Annem geliyo onu vurmaya ama onun yerine bebeğimle beni vuruyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazen bize ait olmayan bir yaşamın içinde oluruz rüyalarda. Çevre farklıdır, insanlar farklıdır, yaşam bizim yaşamımız değildir. Hali hazırda bir bebeğiniz de yoksa bu rüya geçmiş yaşamlarınızdan birine ait, iz bırakan bir anı olabilir. Yeterince derin uyku halinde, bilincin alt katmanlarında geçmiş yaşamlarımızın önemli anılarını hatırlarız. Bunu bir de derin hipnoz durumunda yapabiliyoruz. Annenizi düşünün, rüyanın içinde onun sadece anneniz olduğunu düşünmüş olabilirsiniz, belki bedenini bile görmediniz. Hatırladığınız anı sizin o yaşamdaki ölüme yakın zamanlarınıza aittir. Zaten hatırlanan anılar genelde ölüme yakın zamanlara ait oluyorlar. Elbette sahnelerde bilinçaltınızın etkileri vardır ama hikaye, o yaşamdaki kaderinize aittir. Adama vurmanıza rağmen kan akmaması da bu nedenledir. Kandan hoşlanmıyorsanız bilinçaltı bunu sislemiş ve kan görmenizi engellemiştir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA