Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKA BİR HAYAT YAŞAMAK

23.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kızılgezegen
Rüyamda evliyim,bahçede bir kadınla oturuyoruz,eşimin annesi olsa gerek.Eşim işten geliyor içeride yangın çıkmış dumanlar var,yemek unutmuşuz oda söndürmek için girmiş,bize sesleniyor koşuyoruz bahçeden içeriye.Kapının önüne düşüyor eşim.Koşuyorum tüm gücümle derin bir nefes alıp ona nefesimi veriyorum.Sonra kucaklayıp bahçeye götürüyorum.Ardından sabah oluyor yaşlı bir adam gelip uzaktan bizim mutluluğumuzu izliyor. eşim onu fark edip kovuyor.Ben kızıyorum,bekle sana yiyecek bir şeyler vereyim amca deyip dolaptan kek tarzı şeyler çıkarıp peşinden gidiyorum.Adam gözden kayboluyor.Ben ormanlık bir alanda başımı sol tarafa doğru ceviriyorum.Heybetli kahverengi çok parlak bir at görüyorum,üzerime doğru koşmaya başlıyor,kaçıyorum.Köşeyi döndüğümde siyah bir at karşıma çıkıp kovalıyor,ama bu kez bende atın üzerine koşuyorum..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazen bizimle hiç ilgisi olmayan bir çevrede, tanımadığımız insanlarla, bambaşka bir hayat sürdüğümüzü görürüz. Bu tür rüyalarda genelde kendi bedenimizi görmeyiz. Çünkü rüyalar geçmiş yaşamlarımızdan birine ait olurlar. Yeterince derin uyku halinde, bilincin alt katmanlarında geçmiş yaşamlarımızın bazı anılarını hatırlayabiliyoruz. Bunu bir de derin hipnoz haline yapabiliriz. Bu anılar genelde sevdiğimiz birinin kaybına ya da kendi vefatımıza yakın zamanlara ait oluyorlar. Ancak bazen de sizin gördüğünüz gibi güzel anıları hatırlarız. Rüyanın sonundaki at, ruhun özgürleşmesini ifade ediyor. Siz bu hayatı yaşamış ve sonra da dingin bir ruh şeklinde diğer boyuta geçmişsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA