Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKA BİR HAYAT YAŞAMAK

25.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bloodniko
Selamlar, dün rüyamda iki tane kız kardeşim vardı. Annemle babam ayrılmıştı, iki kız kardeşim ve ben annemle, bir abim ise babamla kalıyordu. Rüyamda Babam ve erkek kardeşimle anlaşamıyordum, hep kavga ediyorduk. İşte rüyamda büyük bir kavga ettik ve Kız kardeşlerim bana ''Sen artık bizim kardeşimiz değilsin'' dediler ve ben oradan apartopar çıktım, bir bahçede oturuyordum. Kız kardeşlerim geldi ve '' seni seviyoruz, bi anlık sinir ile dedik'' dediler. Dipnot:Tek çocuğum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz muhtemelen geçmiş yaşamlarınızdan birine ait anıları hatırladınız. Yeterince derin uyuduğumuzda, bilincin alt katmanlarında, geçmiş yaşamlarımıza ait anılara ulaşabiliriz. Ancak bilinç devrede olduğundan, anılarda bazı kişilerin yerine bu yaşamımızdaki kişileri koyarız ya da uyandığımızda öyle hatırlarız. Eski yaşamlara ait anılar genellikle ölüme yakın anlar olur. Rüya boyunca kendi bedenimizi pek görmeyiz, olayın içindeyizdir ama hangi bedende olduğumuzu bilemeyiz, mekan yabancıdır ve hayat bambaşkadır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA