Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKA BİR DİNE AİT TÖRENE KATILMAK

11.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sade
Merhabalar rüyamda Hristiyan Katolik düğün törenindeyim onların dinine uygun müziklerle iki erkek kardeş evlencekmış boyle kendi haç işaretlerini felan yapıyorlar ama düğün olacak alan da loş ışıklar tuhaf bir ambians var ve bir çok ünlüde orada bizim dinimiz islam ama ben ve ailem davetliyiz öyle çok tuhaf bir düğün töreniydi tuhaf bir ortamdı hayatımda hiç Katolik düğünü görmemiştim görmüş oldum : yorumunuz için teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İki erkek kardeş birbirleri ile evlenmiyorlar sanırım. Dini evlilik törenleri, farklı inanç gruplarına ait ortaklıkları temsil ederler. Ünlüler orada olduğuna göre popüler şirketlerin ya da popüler insanların ortaklıkları söz konusu olacak demektir. Siz bu ortaklıkla ilgili gelişmelere tanıklık edeceksiniz. Çalışıyorsanız, şirketinizin bu tür bir hareketin içinde yer alması söz konusu olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA