Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKA BİR BEDENDE OLMAK

23.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelimeler
Kötü adamlar tarafından arabayla kaçırılan adamla birlikte ormanlık düz alanda inenleri görüyorum. Alaca karanlık havada arka yüksekten, kendimmiş gibi hissedip çaresizim. Mekanlarına gelmenin rahatlığıyla adamlar oynamaya başlıyor. Esirle kedi-fare gibi oynayıp sırayla eziyet edip eğlenecekler. Kurtulmak mümkün değil ama aklına gelen iddiayı teklif ediyor: "Kuşu fırlatıp tutan kazansın" Kuşları uçurup hızlanarak yürürken kalabalık arkada kalıyor ve esir kuşları taş gibi yanındaki adamlara vurur
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ben reenkarnasyona inanırım. Ruhlar bu dünyaya pek çok kez bedenlenerek gelirler, farklı cinsiyetler, farklı bedenler, farklı deneyimler, acılar, sevinçler yaşarlar. Her yaşam ruhun mertebesinin yükselmesi için ona sunulmuş bir armağandır. Bizler her dünyaya gelişimizde ruhumuzdaki diğer yaşamların izleri silinmiş olur. Bunu ara boyutta geçirdiğimiz zaman süresini anlatırken sıkça tekrarlamıştım. Ara boyut, ruhun üzerindeki izleri silmek için vardır. Ancak yeterince derin uyku halinde, bilincin alt katmanlarında geçmiş yaşamlarımızın önemli anılarını hatırlarız. Bu hatırlayışlar bazen fantastik görünümlerle süslenir çünkü ara boyutta bunları hatırlarken hayal dünyamızı da anıların içine katarız. Bence siz geçmiş yaşamlarınızdan birini hatırlamışsınız. Size eziyet etmeye çalışan grup belki de sizi kısa bir süre sonra öldürdü. Çünkü anılar genelde ölüme yakın zamanlara ait olurlar. Siz öldüğünüzü (kabul etmeyiş yüzünden) görmemişsiniz. Ancak bu yaşamın ve ölüm tarzınızın ruhunuza kattığı değeri kuşların taş kesilmesi ile tasvir etmişsiniz. Ruhsal alanda güç kazanmışsınız yani. Bunu hissetmişisiniz ki "velilik makamı" kazandığınızı düşünmüşsünüz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA