Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKA BİR AİLEDE OLMAK

18.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen esmer
Rüyamda farklı bir aielem vardı ben biraz üzgün oturuyordum bir yolculuga çıkacağım için üzgündüm yarın mı bilet alcam diodum annem olarak gördügüm kiside evet ama önce bi gezeriz beraber diyince sevincten bagırıp duruyodum. Birbirimize gulumseyip duruyoduk babam olarak gördugum adamsa televizyona dalmis bizi duymuodu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz geçmiş yaşamlarınızdan birini görmüşsünüz. Bu tür rüyalarda "ben"i hissederiz ama bedensel olarak kendimizi görmeyiz. Aslında görmediğimiz halde de aynı bedende olduğumuzu sanırız. Aslında başka bir yaşamda, başka bir bedende oluruz. Yeterince derin uyuduğumuzda bilincin alt katmanlarına ineriz ve geçmiş yaşamlarımızın iz bırakan, önemli anlarını yeniden yaşarız. Bunlar genellikle ölüme yakın zamanlardır. Yolculuğa çıkmanız, o yaşamdaki vefatın yaklaştığının habercisi olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA