Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞBAKAN GÖRMEK

26.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Arakhne
Eşim rüyasında binali yıldırım ile birlikte olduğunu görmüş. Birlikte biraz dolaştıktan sonra bir yere oturmuşlar binali yldrm bira istemiş eşimde normalde içer ama eüyasında içip içmediğini hatırlamıyor. Diğer rüyasında fotoğrafçı bir arkadaşıyla sabaha karşı bir fot. makinesi dükkanına gitmişler. Şaşırmış niye bu kadar erken açılmış diye. Aradığı fot. makinesini bulamamış. O arkadaşıyla mı hatırlamıyor ama daha sonra bir restorana gidip balık ve balık mezeleei yemişler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Devlet görevlileri bazen devletin kendisini, bazen de devlet adamlarını simgelerler. Eşinizin üst düzey bir devlet adamı ile birlikte bulunması devlet kademelerinden önemli ve güzel sonuçlar alacağının işaretidir. Bira bazen üretimdir. Konu üretimle, verimle ilgili bir şey olabilir. Balık yemesi de kısmet elde edeceğinin işaretidir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA