Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BALKONDAN KAZA GÖRMEK

06.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ismayilHasanzadeh
Balkondan dışarı bakıyorum. Saat erken 4-5 falan herhalde çünkü dışarısı karanlık. komşumuzun oğlu arabayla geldi araba yan çevrildi. Daha sonra ise aynı komşumun yakın akrabası geldi oda aynı yerde arabayla yan çevrildi.ardından babam bir sobanı tamir etmeğe çalıştı. Elektrikle çalışan birşey Tam tamir ediyorduki sobada yangın çıktı yangın çıkan yerini söndürdük. ben orada büyük bir kertengele gördüm.babamda bi tane kertengeleyi üzerime koymuş ben çok korktum .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir komşunuz ya da gördüğünüz kişi, akrabası ile bir kaza yapabilir gerçekten de. Ama sizin evinizde de krizler ve sorunlar var. Sorunlar genelde babanızdan kaynaklanıyor ya da siz öyle düşünüyorsunuz. Oysa ki babanız hepinizin iyiliğini isteyen biri. Yine yanlış bir kararı ya da yaşanacak bir aksilik nedeniyle maddi sorunlar çıkabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA