Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BALİNA KUYRUĞUNDAN KÜREK GÖRMEK

17.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Magician
Üniversitede bir sınıftayım ders notu tutuyorum, Ders matematikti ve ben notları hızlıca yazıp daha sonra temize geçirme planları yapıyordum.sonra birden denizde sal ya da sandalın üzerindeydik. bir grup insanla beraberim.Yanımızda ünlü bir oyuncu var.elimde ise deniz küreği var.Küreğin ucu balina kuyruğu.Ben gerçek olduğunun öğrenice şaşırıyorum. Sonra balina görüyoruz.Çok sevimliydi.Bizimle oynamak için dalga yaratıyordu.Dalgayla beraber denizin içine savrulduk, çok eğlenceliydi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayat derslerini alıyor, kabul ediyor ve öğreniyorsunuz. Önümüzdeki günlerde yeni bir ders var yaşamınızda. Bir maceraya atılacak ve popüler, şanslı insanlarla aynı beklentinin içine çekileceksiniz. Çok büyük kısmetler elde edebilirsiniz çünkü çevrenizdekiler kısmetli insanlar. Onlarla olmanın ve onlardan faydalanmanın keyfini çıkartın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA