Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BALIKLARIN KEDİ OLMASI

06.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ayşegül
Rüyamda ufak bir su birikintisinde kocaman siyah balık var üc tane.etrafta yesillik yok ağac dikilecekmis diyorlar.ikisi ölmüş gibi balığın biri benimle konusuyor oda ölecek.ben cok korkuyorum baliklardan.bir müsterim benim artik isi biraktigimi duyunca cok üzüldüğünü dile getiriyor ve bir pasta istiyor.ben olmayan malzemeleri almaya koyuluyorum.neyse okula baslamisim hocam ayşegül sen televizyon bölümüne gel diyor.o baliklar birer kediye dönüsüyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Elde edebileceğiniz, arkadaşlarınızdan gelen kısmetler için gecikmişsiniz. Şimdi işinizle ilgili konulara odaklanın. Çünkü yeni bir iş ya da kazançlı bir pazarlama sayesinde neşeniz yerine gelecek. Ayşegül kim bilmiyorum. Ama bu isimde birinin yardımcısı olarak görev alabilirsiniz. Size kısmet sunan ya da sizi gecikmiş kısmetlerle oyalayan arkadaşlarınız kıskançlık ve nankörlük içinde bulunabilirler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA