Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BAL TATMAK

26.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mesut kapa
Ben köydeyim hayvan otlatiyorum inek merada bir arıcı görüp yanına gittim adamlar balı ateşte eritip öyle belli bir seviyede bırakıyorlar bende az birşey tadına baktım tam tatlı değil seker kullanılmamış.annem de orada kendine yer arıyordu yatmak için rüzgar gelmeyen yere,çukur rüzgarsız yere yattı ben daha sonra birine silah cekiyorum vuramadım o da ateş etti vuramadıben dedim ikimizde aynı kişiye ateş ediyoruz sence aradigin kişi ben miyim o mu dedim ben o diyorum çünkü ben biliyorum diyorum kaçan kişiye bakıyoruz akrabamın üstine doğru gidiyordu ben bağırdım sopa fırlattı başka yöne döndü
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatınız, sorunsuz, günahınız yok, neşeniz de yerinde hem de başkaları gibi sahte gülüşleriniz yok. Siz içten mutlusunuz, ruhunuz huzurlu. Anneniz de size keza; bundan sonra rahat bir hayatı olacak. Yalnız ikinizin de vurmak istediği akrabanızla ilgili sorunlar ortaya çıkabilir ve bu kişiyi hedef tahtası haline getirebilirsiniz. Araştırmadan hiç kimsenin üzerine gidip de günahına girmeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA