Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA BAĞIRMAK

22.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Serkan
Rüyamda okulun sınıfındayız. Ben normalde bir kızı 1 senedir deliler gibi seviyorum ama bu başka bir erkekle çıkıyor. Rüyamda ise bunlar ayrılıyor. Dersteyiz kız bu erkekden ayrılınca çok ağlıyor. Bende derste bunun ağladığını görünce bende ağlıyorum. Ön tarafta 2 kız var benim ağlamamı gorüyolar ve bağırarak serkan neden bağrıyorsun diyor. Herkes bi anda bana bakiyo bendr kıza neden bağrıyorsun herkes görücek diyorum. Sonrasında bu öndeki 2 kız bunları barıştırıyor. Bunlar sarılıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhunuz bağırıyor ve bu bağırışı başkalarının hissetmesinden korkuyorsunuz. Ne güzel bir sevginiz var, bir başkası ile mutlu olmasına razısınız, yeter ki mutlu olsun. Yakında bu kız sevgilisinden ayrılacak gerçekten. Yeniden barışmaları uzun sürebilir ya da belki hiç barışmazlar. Bilinçaltınız sizi yanıltıyor, o kız yüzünü size dönebilir yeter ki sevginizi ifade etmeyi başarın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA