Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BACANIN PATLAMASI

08.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ayse
Merhaba...rüyamda bayram arifesiymis evdeyiz ama bizim ev değil gibi abim seker almış gelmiş çok pahaliymis zar zor almış bacayla ugrasiyorlar birden patliyor ve alev alıyor dahab sonra güya kendi evimmis 10 yaşlarında oğlum varmış ramazan ayının son gunuymus oğlum diyorki ben adımı değiştireceğim anne adımı oruç koymak istiyorum babasi duymuyor normalde adinin ne oldugunu bilmiyorum not benim kızım var 7 yaşında oğlum yok abimide 5 senedir görmüyorum teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sevinçli bir bekleyiş ne yazık ki ailevi bir sorunun patlak vermesi ile sıkıntıya dönüşecek. Abinizin niyeti kötü değil ama ailevi ilişkiler gergin. Aslında sanırım iyi etkiler yaratmak, aile birliğini yeniden sağlamak için çok zorlamış kendini. Diğer rüyanız bu rüyanın devam değil. Diğer rüya bence geçmiş yaşamlarınızdan birine ait. Yeterince derin uyku halinde, bilincin alt katmanlarında geçmiş yaşamlarımızın iz bırakan anılarına ulaşırız. Bunu bir de derin hipnoz sırasında yaşayabiliyoruz. Geçmiş yaşamınızın birinde bir ramazan ayında evladınızı kaybetmiş olabilirsiniz ya da siz yaşamınızı yitirmiş olabilirsiniz. Genelde hatırladığımız anılar, ölüme yakın zamanlara ait oluyorlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA