Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BABANIN EVE HAPSETMESİ

28.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Karmakarışık
Rüyamda babam beni ve ablam olduğunu sandığım ama göremediğim kişi ile kendi evimize hapsediyordu. Kaçmamıza engel oluyordu ve bizi korkutuyordu. En sonunda onu uyuttuk ve anahtarı alabildik, ama kapıyı açamadığımızda yardım isteyip kaçtık ve üst komşumuza sığındık. Bundan sonra da bir zaman geçtikten sonra korka korka apartman merdivenlerinde babamla konuşuyorum ve bana eski fotoğrafları gösteriyor. Annem nerede bilinmez... Üstelik sanki bi rüyadan uyanmış gibi uyuşuk ve kötü bir halde.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizin zihinlerinizi kendi inançları ve fikirleri ile doldurmuş babanız. Ruhunuz bir esaret hissediyor ama uyanık yaşamınızda bilinciniz kodlandığından bundan rahatsızlık duymamanız mümkündür. Anahtar bir açılmayı ve değişimi sembolize ediyor. Kendi özgür dünyanızı kurmak, özgür bir şekilde düşünebilmek ve uygulayabilmek için bir şans doğacak sanki. Belki de babanız, rüyada gördüğünüz gibi sizi kontrolden vazgeçeceği bir duruma gelecek, kendisi ile uğraşacaktır. Anneniz rüyada yok çünkü o olayların dışında. Babanız yakında bazı sorunlar yaşayabilir. Zihinsel değişim, düşünce değişimi gibi durumlar ortaya çıkabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA