Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BABADAN CİNSEL TACİZ GÖRMEK

27.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen defnebebek
Merhaba. ruyamda babam benimle sevismek istiyordu. kiyida kosede kistirip cinsel uzvunu degdiriyordu. ahlaksiz seyler soyluyordu. annem ve ablamda duydu. herkes cok sakindi. babam asiri yavas konusuyordu. sonra ona puding yapacaktim karinca basti pudingin icini. uzerine su doldurdum karincalar öldu. onlari temizlemeden kaseye doldurmaya devam ettim. 'ikinci kati yerim alt kati yemem orda karinca var' dedim kendime. tum bunlar ne demek. psikolojim bozuldu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bizler dünyaya pek çok kez bedenleniriz. Her yaşam bizi yeniler, ruhumuza değer katar ama yaşamların pek çoğu ağır derslerle doludur. Gördüğünüz türden rüyalar (eğer gerçek yaşamda böyle bir şey yoksa) genellikle geçmiş yaşamdaki etkilenmelerden oluşurlar. Ruhunuz daha önce böyle bir travma yaşamış olmalı. Başka bir açıdan Jung'un tanımı ile insanlık olarak ortak bir bilince bağlı yaşıyoruz. Rüyalarımızda o ortak bilince bağlanır ve etkileşimler yaşarız. Ortak bilinçte bireysellik yoktur, ruhların yaşadıkları her şey tıpkı kendimiz yaşıyormuş gibi bizi derinden etkiler. Babanızın tacizinin sebepleri bunlar olabilir. Tatlının karıncalanması hayatınızın neşesini bozan düşünceler içind eolduğunuzu haber veriyor. Zihni çok meşgul birisiniz ve olumsuz şeyler düşünmeye meyillisiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA