Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AZGIN KÖPEĞİ SUSTURMAK

02.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cesur kız
Tanımadığım harabe bir köydeydim fazla kalabalık olmamakla etrafımda insanlar vardı ama hiçbirinin yüzü net değildi sonra iki köpek vardı biri bana saldırmak için hırlıyor ve ağzından salyalar akıyordu ama kanlı bana saldırdı bacağımdan hafif ısırdı ki ben onun karşısına geçip elimi ona dogru tuttum elimin içine odaklandı ve sustu uyudu ve ben elimi ona tuttuğumda bişeyler söyledim ama ne olduğunu bilmiyorum sanki farklı bir dil gibi bu rüyayı yorumlarsanız sevinirim teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Köpekler bizim ruhsal alemdeki ailemizdir, dostlarımızdır. Bu rüya ruhsal ailenizden birinin size bir dünya dersi vermek üzere hazırlandığını haber veriyor. Onu durdurabilirsiniz, gücünüz var ve belki de ders gücünüzü keşfetmekle ilgilidir. Yakında biri size saldıracak gerçekten. Onu kaybetmek yerine kazanmaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA