Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYRILMAK İSTEMEK

03.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı Gelin
Merhaba. Rüyamda eşime boşanmak istediğimi söylemişim. Eşim de olgun karşılamış ve annesine anlatmış. Annesi ile telefonda konuşuyorum. Onun, içten içe sevindiğini ve benim evime gelip yerleşmek istediğini sezinliyorum. Eşim ayakta duruyor, ben koltukta oturuyorum.Elimde bir kitap var. Sayfalarını çevirerek, “Bir kez daha deneyebiliriz, ayrılmayabiliriz.” diyorum kayınvalideme. Ayrılmak gibi bir düşüncemiz yok, gerçek hayatta. Sabah ezanından önce gördüm bu rüyayı, içime sıkıntı verdi doğrusu...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Niyetiniz yok belki ama kayınvalideniz nedeniyle ailenizin düzeni bozuluyor. Sanki ona inat yapmak istiyormuşsunuz gibi geldi bana. Ya da ondan hıncınızı almak istiyorsunuz. Belki de evlilik bağlarınız bu yüzden gün geçtikçe daha da sıkılaşıyor. Başkalarının hayatlarından aldığınız dersler sizi birlikteliğinizi sıkı tutmaya çağırıyor. Bazen bazı dış engellemeler bizi birbirimize daha çok bağlar. Kötülük yapmak isterken iyilik yaparlar bize aslında. Rüyanız haberci mi bilemem ama evliliğinize bir şey olmayacak. Emin olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA