Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYNI KOLTUĞA OTURMAK

18.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tenzile taş
Merhaba rüyamda küs olduğum bir erkeğin evinde annesi ve kadın akrabalarıyla aynı odadaydım o erkek rüyam boyunca kolunun altına bir çocukla kanepe de oturdu hafif üzgün gülümser haldeydi yengesi o erkekle aynı koltukta oturuyum diye numara yaptı aynı koltukta oturduk benimde kucağımda bir bebek oldu Rüyamın devamın da odadan çıkıp aynaya gidiyorum aynaya bakarken arkamda o erkeğin babası oluyor arkamda ben önde aynı aynaya bakarak ben saçımı düzelttim rüyamda o erkekle konuşmadık yengesi numara yapınca aynı koltuğa oturunca annesi de tam karşımızda oturur oldu ve anlamlı anlamlı bakıp çocukları çok seviyorsun dedi bu erkekle gerçekte görüşmüyoruz ailesinide tanımadım hiç yotumslrsanız çok sevinirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada aynı koltuğa oturmak..Aynı iş yerinde eşit pozisyonda çalışabilirsiniz. Başka bir yorumla bu erkekle bir ilişki yaşayabilirsiniz ve bu erkek gerçekten de sizin kaderinizde yazılı olan kişi olabilir. Gerçek yaşamdaki ilişkinizin boyutunu ve küslük nedenini bilmiyorum. Ancak bu rüya bir bilinçaltı rüyası değilse bir nedenle yeniden bir araya geleceğinizi söyleyebilirim. Ayna ruhun aksini yansıtır. Ruhsal alanda baba ile aynı ruh ailesinden geliyorsunuz gibi görünüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA