Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYNI KİŞİYİ EŞİ OLARAK GÖRMEK

04.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen pınar
Rüyamda bir bayan arkadaşla şehir içine bindik. Ben bir erkekle buluşacak oluyormuşum. Inince onu bekledim. Geldi beraber deniz manzarali bir cafeye gittik. Çok gürültülü olunca ordan çıktık. Sonra sokak arasinda öpüşüyorduk. Uyandim. Ben bu çocuğu rüyalarimda görüyorum. O benim hep kader eşim oluyormuş. Bir de kızımız oluyor yanimizda.bunun bir anlami olabilir mi. Bir işaret mi acaba
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İki nedeni olabilir. Birincisi, gerçekten bu kişi ile ileride evleneceksinizdir. Evlilik kaderdir ve çok önceden evleneceğiniz kişiyi, doğuracağınız çocuğu görebilirsiniz. Ama bana kalırsa ikinci yorum geçerli. Bazen derin uyku halinde, bilincin alt katmanlarında geçmiş yaşamlarımıza dair anıları hatırlarız. Bu erkek sizin geçmiş yaşamınızda eşiniz ve çocuk da sizin kızınız olabilir. Belki çok erken yaşta, ailenize doyamadan vefat ettiniz. Ruhlar yaşama tekrar dönerken geçmişlerini unutur aslında. Ama izler çok derinse, kişi o yaşamında çok ani ve beklenmedik ölüm ile dünyadan ayrıldıysa o zaman hatırlanabiliyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA