Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYNI BAŞÖRTÜSÜNÜ TAKMAK

18.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yildiz
Merhaba, ruyamda evimde bulunan bana hediye edilen bir yazma'yi gordum rengi siyah ve yesil ara sira takarim. Ruyamda kafamdaydi ve 3 sene Önce babasini kanserden kaybeden enistemin kafasinda da ayni yazma vardi ve ben sasirip "bu benim yazmam degil mi?" deyince enistem bana "bundan babam'da da var ve bunu basina takti,sonra ben taktim, ve simdi de sen" dedi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başörtüsü bir bağlılıktır. Bazen bir ilaca, bir işe, bir erkeğe ya da kadına, bir çocuğa bağlılığı simgeleyebilir. Bu iki insanın nesi aynı düşünün. Sırada siz varsınız demek ki; siz de onlara benzer bir bağlılık yaşayacaksınız. Mesela o iki insan aynı ilçeden evlenmiş ise siz de o ilçeden biri ile evlenebilirsiniz. Bu iki insan aynı hastalığı yaşıyorsa siz de bu hastalıktan muzdarip olabilirsiniz ki bu durumda bu bir uyarı rüyası olur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA