Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYNADA YENİ ÖLEN BİRİNİ GÖRMEK

19.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rembeticca
Rüyamda duvarda asılı büyük bir aynaya bakarken bir ay önce vefat etmiş annem belirdi görüntüde. üzgün ve düşünceli görünüyordu. yorumunuz benim için çok önemli. çok teşekkür ediyorum...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ayna, diğer boyutlara açılan kapıdır. Bazen diğer boyuttan görüntüleri yansıtır. Anneniz şu anda ara boyutta. Ölümüne alışmaya çalışan bir ruh olarak hayaller aleminde yaşıyor. Bu süreçte ölülerin ruhları maddi alemden ayrılığı pek kabul edemezler. O nedenle de sevdiklerine görünmeye çalışırlar. Bazen, sizi kendi hayallerine çekeceke, bazen de kendisi böyle bir yöntemle size görünmeye çalışacak. Ölünün ardından ne kadar ağlar ve ne kadar üzülürseniz onu maddi dünyaya o kadar bağlarsınız ve bu süreci o denli zor yaşamasına neden olursunuz. Ruhlar bu bölgede genellikle, dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl kadar kalırlar. Ondan sonra ölüler katına geçerler. Ölüler katına geçen ruhları artık sadece haberci rüyalarda görürsünüz. Başınız sağolsun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA