Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYNADA KENDİNİ CİN GİBİ GÖRMEK

12.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen lütfiye
Öncelikle biraz önceki yorumunuza teşekkür ederim. yorumunuz üzre 2 gün önce gördüğüm rüyayıda anlatmak istiyorum.bu güne kadar aynada yüzümü gördüğüm tüm rüyalarda hep kendimi güzel görürdüm. ancak 2 gün önce rüyamda banyodan çıkarken birden aynada yüzümü görüyorum ve ürküyorum.Çirkinmiyim yaşlımı bilemedim. kırışıklık yok ancak gözlerim küçülmüş,ağzım küçülmüş nerdeyse açılmıcak, yüzüm küçülmüş hiç tahayyül etmememe rağmen sanki bir cin yüzü gibi hissetim aynadaki yüzümü. mutsuz ve üzgün.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Cin, kötülüktür. Güzel olmak ise iyiliktir. Ayndaki aksiniz ruhunuzun yansımasıdır. Hep kendinizden hoşnutmuşsunuz ama şimdi değilsiniz ya da yakında yapacağınız şey ruhunuzu vicdani yükle ağırlaştıracak. Bu bir uyarı rüyası olabilir. Yapmayı düşündüğünüz şeyleri yeniden gözden geçirin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA