Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYNADA KEL OLMAK

13.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen deliyarim
Ben okul tuvaleti gibi biryerdeyim benden başka insanlar da var aynaya baktığım zaman başka bir kadini kel olarak görüyorum bu kadın sanki benmisim gibi algılıyorum ve saçlarımı neden kazittim diye ellerimi kafama götürüyorum saclarimin yerinde olduğunu görüyorum sonra yerde birden fazla küpe ve anahtarlık gibi şeyler buluyorum onlardan bir kaç tanesini alıyorum daha sonra bi minibüsün içinde ilerlerken sol kolumda 1 atlin bilezik oluyor ve 1 adam bunu almaya çalışırken onu itiyorm onunla.... Beraber birkaç kişi aşağı düşüyor ve minibüs yokuş aşağı geri geri gitmeye başlıyor kaza yapıyor gibi oluyoruz ve onları ezmeden yanlarından geçerken simsiyah köpek yavrusu görüyorum onu tam ezmek üzereyken uyanıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhunuz radikal kararlar almış ama henüz aklınız buna uyum sağlamamış olmalı. Mesleğinizle ilgili bir kıskançlık sorunu ortaya çıkabilir ve sizin zamanında müdahaleniz nedeniyle sizi yerinizden etmek isteyenler saf dışı kalabilirler. Ancak bu durum yine de düzen bozukluğuna sebep olacak ve şirketin içinde sallantılara neden olacak. Arkadaşlarınızın zarar görmesinden endişe edeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA