Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYININ SALDIRMASI

08.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çağla
Cafede ailemle oturuyorduk. Tam çıkacakken camdan dışarı bakıyorum sokakta başıboş beyaz bir ayı bizim bulunduğumuz binaya giriyor peşinde yakalamak isteyen polisler var Ama ayıyı yakalayamıyorlar ve kapıyı girip içeri girip insanlara saldırmaya kovalamaya devam ediyor ordanda kaçıyoruz.Terkedilmiş bir kasabaya çıkıyor yolumuz orayıda buluyor ayı aslında tam evimize çıkan yolu buluyorum yolun çıkışında 2 saldırgan köpek olduğu için çıkamıyoruz.köpeklerden biri gelip bana sarıldı ve babam bize arabayı getirip buna binin ben yakalıcam dedi ayı kilitli kapıyı açıp annemin elini yaraladı annem araba kullanamadığı halde arabayı kullandı ayı artık sadece bizi kovalıyordu. bir baktık ince bir iple babam yakalamış canlı bir şekilde bir adam barınağa sürüklüyordu.. O ipden o kurtulur baba dedim yok ben yakaladım diyerek sevinirken ayı elinde iple geri döndü ve babama doğru koştu babamın elinde de büyük bir zincir vardı tam yakalayacaktı uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok benzer bir rüyayı yorumlamıştım. Baktım siz mi gönderdiniz diye ama farklı bir mail adresi. Ayılar çok kuvvetli düşmanlığı temsil ederler. Zaten kötülükleri ile ün yapmış biri ailenize düşmanlık etmeye çalışabilir.Bu süreçte dost görünün insanlardan da kıskançlık nedeniyle zarar görebilirsiniz. Sizi bu düşmanlıktan annenizin aklı kurtaracak. Ancak babanız bu işi fazla önemsemediği için tehlike yeniden oluşabilir. Herşeyi sağlama almaya çalışın. Bu rüya bir dava ile ilgili olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA