Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYAKLARIN SAKAT OLMASI

27.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Begonya
Rüyamda bacaklarimdan sakattim annemmiydi tam hatırlamıyorum bir kadın bana diyordu ki seninle bu şekilde uğraşmak tuvalete götürmek zor. Bende rüyada buna çok alınmış kendi gücümle elimde bı tane bastonla tuvalete gittim bacaklarimin ağrısını o kadar hissettim ki sanki gerçekti alaturka tuvalet ti zar zor coktum sagimda ve solumda çeşme vardı onlardan destek aldım büyük hacetimi yaptım ama her yere sıçradı ellerim elbisem pislik oldu sonra yavaşça kalktım ve temizlendim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüyanın iki anlamı olabilir. Eğer gördüğünüz çevre de yabancı ise bu rüya geçmiş yaşamlarınızdan birine ait anıları hatırlamanızdan kaynaklanmış olabilir. Başka bir yorumla gerçekten ayaklarınız çok ağrımış olabilir ki bu durum yenilerse bir doktora gidin hemen derim. Bazen fiziksel ağrılar ve acılar rüyanın içine adapte edilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA