Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYAKKABIYI DEĞİŞTİRMEK

24.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen HÜZÜNLÜ
Merhaba bağlantılı 2 rüyam var. rüyamda bir erkek var ikimizin üzerinde de aynı yeşil kaban var.ben bu çocuğun arkasından yetişiyorum beraber belli süre yürüyoruz.sonra elinde bir kutu ayakkabı var.ben bunları değiştirmeye gidiyorum diyor.o gidiyor ben bekliyorum.rüyam orda bitiyor. ikinci rüyamda ise bu kişi ayakkabılarını değiştirmiş ayağına giymiş lacivert beyaz bir ayakkabıydı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Karşınıza biri çıkacak. O sizin, siz onun, murat ettiği insan özelliklerine sahipsiniz. Hatta belki siz onun peşinden koşacaksınız. Ama sonuçta, bir süre beraber yürüyeceksiniz kader yolunu. Bu kişi bir süre sonra haytaında önemli bir değişiklik yapacak. Bir beklentisine kavuşacak, yapmak istediği, gelecekle ilgili değişimleri gerçekleştirecek. Belki bir okulu bitirecek ya da bir iş için sizden bir süreliğine ayrılmak zorunda kalacaktır. Ama geri döneceğini bildiğiniz için onu bekleyeceksiniz ve o da size dönecek. İyi bir birliktelik gibi görünüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA