Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYAKKABININ SİYAH OLMASI

29.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hatice hoca
Rüyamda doğduğum eski evimizdeydim. Düğün günümdü hazırlanıyordum.Annem hiç benimle ilgilenmiyordu. Çocukluğumdan beri bana hiç sevgi gösterisinde bulunmadı gerçek hayatta. Rüyamda anneme bağırarak senden sadece beni sevmeni istedim sadece sevmeni diyerek tokat attım. Yere düşüp kulağım diye bağırdı ama kulağına vurmamıştım. Boynumda beyaz sıra taşlı bir kolye vardı. Gelinlik ayakkabım siyahmış, bu olmaz gelinliğin altına eşime söyleyeyim aynısının beyazını alsın dedim ben hazırlanırken içimden
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gerçekte evli misiniz yazmamışsınız. Bu rüya annenizin ilgisizliğine tepkinizle ilgili. Ne zaman ön plana çıkacağınız, sevineceğiniz bir gelişme olsa sizi sıkıntıya sokuyor, hevesiniz kursağınızda eliniz böğrünüzde kalıyor. Onu çok sert uyarsanız da nafile. Annenizi olduğu gibi kabul etmeye çalışın, bazı insanlar sevgilerini gösteremez. Bu durum onun yaşadığı çocuklukla ilgili olabilir, bu açıdan değerlendirin ve kızmak yerine acıyın bence. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA