Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AYAKKABININ ÇALINMASI

21.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Naz karaca
Bir mahkemem var mahekemeye yetişmem lazım mahkemenin yakınına geliyorum bulamıyorum sonra zaman var diye bir arkadaşımın evine uruyoruz 10 dakikalına çıkarke ayakkabım çalınıyor yada kayboluyor ama evin içinde ev kalabalıkmış sonra bulmaya çalışırken geç kalıyorum evden öyle çıkıyorum sinirle yanımdaki kız arkadaşım yıllardır konusmadığım hiç sevmediğim asla görüşmicem biri sonra eski erkek arkadaşımla denk geliyoruz bana yakınlaşmaya çalışıyor onlada 4 yıldır ayrıyız sonra onu iterken uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir sıkıntılı durum, kıskançlıklar nedeniyle içinden çıkılmaz bir hal alabilir. İlahi adalet beklerken oklar size dönüyor sanki. Bu aralar el attığınız işler karışabilir. İstemediğiniz insanlar çevrenizi sarabilir ve haketmediğiniz şeyler yaşayabilirsiniz. Durum değişikliği için uygun zaman değil. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA