Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AVUÇ İÇİNDEN İĞNE ÇIKARTMAK

30.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Derya yayla
Sağ avucumun içinde acı hissettim. Baktigıda avucumun içine girmis hatta üstünde de bir sürü toplu iğne olduğunu görüyorum. İğnenin başı içerse ucu dışarda. Ben sol elimle sağ bileğimi yere doğru tutup sıkarak hem avucumda hem ekimin üstünde olan iğneleri çıkartıyorum. Canım çok yandı hatta siktikca goremediklerimde çıkmaya başladı. Önce uçları en sonra baş kısmı çıkarken canım yanıyordu ama çıkıyorlarDi. Sanki hala acıyor gibi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yıllardır, siz zihinsel olarak farkında olmasanız bile sizi, dualarınızı, yapabilirliğinizi ve ruhsal durumunuzu etkileyen acı eleştiriler, iğnelemeler ve ithamlar altındasınız. Ruhunuz yaralanmış ve hatta acılar ruhunuzun bir parçası olmuş. Gerçek yaşamınızda bunları yaşamadıysanız bir önceki yaşamınızdan, ruhunuzun üzerindeki izleri görmüş olabilirsiniz. Şimdi bu ağırlıklardan, itham ve yaralardan kurtulma zamanı. Kurtuluş anında acılar ivme kazanır; bunu unutmayın ve yaşanacak olayları bu bilgiye göre değerlendirin. Yakında sıkıntılarınız bitecek, bunu bilerek savaşın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA