Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ATTAN İNMEK

30.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ozlem
Merhabalar.Rüyamda kendimi bi ormanda görüyorum. Kafamı cevirdigimde aslan ve kaplanlar görüyorum,korkuyorum.Biri de diyor ki burasi hayvanat bahçesi.Ve aslan,kaplanlar kör.Kaplanlarin da gözleri beyaz bi mendille bağlanmış.Zararsiz olduklarını hissediyorum.Sonra kendimi açık bi alanda birden at üstünde görüyorum.O kadar yüksek ki.Her an düşecekmişim gibi korkuyorum.Atın bana hiçbir zararı yok. İnmek istiyorum ve atın sahibi eliyle işaret ediyor ata,asil bi şekilde yere eğiliyor,iniyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Orman ve kör yırtıcı hayvanlar iş yaptığınız çevreyi, çalışanların sorunlarına gözlerini kapatmış siyasileri ya da iş adamlarını temsil ediyorlar. Siz bir iş bulacaksınız ya da şu anda bir işiniz var. İşe girerken bu kariyeri murat etmişsiniz ama yerinizden memnun olmayacaksınız ve işten ya da kariyerden vazgeçeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA